Noktasal Drenaj Sistemleri

Noktasal Drenaj Sistemleri

ACO, sadece yayaların dolaştığı avlulardan havalimanlarına kadar, tüm yük sınıfı ihtiyaçları için noktasal drenaj sistem çözümleri sunmaktadır.


ACO DRAIN® Pointlock sistemi, B 125 yük sınıfına kadar olan yük sınıfları için tasarlanmış bir sistemdir. El ile hızlı bir şekilde kolaylıkla monte edilebilir ve polimer beton gövdesi ile yüksek dayanım sağlar. Yüksekliğini artırmak ve yanal su çıkışı için gerekli aksesuarlara sahiptir ve tüm noktasal avlu drenaj ihtiyacınızın tek bir sistem ile çözülmesine olanak tanır.


ACO DRAIN® noktasal drenaj, yüksek yük dayanımı gerektiren havalimanları, otoyol kenarları gibi endüstriyel uygulamalarda, noktasal drenajın kullanımının gerektiği yerler için E 600 ve F 900 yük sınıflarında sunulmaktadır. Başarıyla test edilmiş Powerlock vidasız kilitleme sistemi açma/kapamada büyük kolaylık sağlar


ACO Combipoint PP ile, ilk defa bükülebilen, iç içe geçirilebilen, kısaltılabilen ve açı verilebilen bir yol drenajı mümkün oluyor. Yenilikçi modüler yapısı sayesinde, süzgeç gövdesi yerel zemin yapısına mükemmel uyum sağlıyor. Bu sistem, C 250 ve D 400 yük sınıflarında ACO Multitop kapaklar ile bütünlenebilmektedir.