Hijyenik Tesisler için Drenaj Sistemleri

Hijyenik Tesisler için Drenaj Sistemleri

ACO, gıda ve içecek endüstrisi için özel olarak tasarladığı tam hijyenik drenaj sistemleri ile bu tesislerdeki gıda güvenliğine katkı yaparken bakım maliyetlerini de düşürmeyi amaçlamaktadır. Endüstriyel tesislerde, hayati bir konu olan fakat genellikle göz ardı edilen drenaj uygulamalarının doğru ele alınmaması, günümüzde birçok tesisi kapanmaya kadar giden sorunlar ile baş başa bırakmaktadır.


ACO, yüksek kaliteli paslanmaz çelik süzgeç, kanal ve boru sistemleri ile tam drene edilebilen ve kolayca temizlenebilen bir çözüm sunmaktadır. Bu çözümlerimizi lider yer kaplama firmaları ile koordinasyon halinde geliştiriyoruz ve sadece üretimde veya tasarımda değil, aynı zamanda uygulamada da mükemmeliyeti hedefliyoruz.


Tesisinizin özel ihtiyaçlarına göre tüm şekil ve ölçülerde drenaj sistemleri geliştiriyoruz. Bu şekilde standart çözümlerden birisi ile yetinmeyip üretim alanınızı daha verimli olarak kullanmanızı sağlıyoruz.


Çok çeşitli ızgara alternatifleri ile tasarımda kolaylık sağlıyoruz. Hijyenik tesislerinde ıslak zeminlerin yarattığı riskleri kaymaya karşı test edilmiş ürünlerimiz ile gidermeyi amaçlıyoruz. Bu şekilde sadece hijyene ve gıda güvenliğine değil, iş güvenliğine de katkı yapıyoruz.


Hijyenik Tesisleri İçin Drenaj Sistemleri Ürünleri