Sanicubic 2 XL

2000 W'lık 2 adet vorteks tipi* pompa ile donatılmış olan Sanicubic® 2 XL, klozet (Maks. 10 Klozet), banyo, mutfak veya çamaşırhanenizden gelen atık suları tahliye edebilmektedir. Cihaz IP 68 yüksek sızdırmazlık koruma sınıfındadır. Harici kablolu alarm modülü ürünle birlikte temin edilir.
Hazneli bir atık su kaldırma ünitesi olan Sanicubic® 2 XL iş hanı, restaurant, fabrika, okul, hotel, AVM gibi toplu kullanımlarda kolay ve hijyenik bir çözüm sağlar.

Sanicubic® 2 XL hazne hacmi 120 L'dir.

Sanicubic® 2 XL atık suları dikey 10 m, yatay 100 m'ye kadar tahliye edebilmektedir. Maks. debi 40 m3/saat.

Sanicubic® 2 XL çalışma prensibi: Cihaz 3 adet seviye algılama çubuğu ile donatılmıştır: 2 adedi motorun çalışmasını tetikleyen switch'lere, diğeri ise alarm switch'ine bağlıdır.

  • 2 algılama çubuğu (uzun): Normal çalışma modunda hazne içerisindeki atık sular belirli bir seviyeye ulaştığında switch'i tetikleyip motorun çalışmasını sağlamaktadır.
  • Alarm çubuğu (kısa): Anormal bir durumda atık sular haznenin üst seviyesine ulaşır ve alarm switch'ini tetikler. Elektronik kart her iki pompaya çalışma komudu verir. Sesli ve görsel alarm devreye girer (cihazın üzerindeki panelin ve harici alarm modülünün kırmızı led ışığı yanar).

* Vorteks sistemi ile donatılmıştır. Maks. partikül boyutu 50 mm dir.

İşyerleri ve Müstakil Evler Ürünleri