Kurumsal

Özgün Islak Hacim Ekipmanları Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Turizm Ltd.Şti. ,

Özen Yapı ve Güntek Islak Hacim Ekipmanlarının iş ortaklığı olarak firma isimlerinin birleşmesi olarak 2005 yılında kurulmuştur. 15 yılı aşkın iş tecrübesinin birikimi ile bir çok dünya markasının ana dağıtıcı bayiliğini yapmaktadır. Bu markalar Geberit, İdeal Standard, Schlüter, Aco , Delta, NSK - Roca , Turkuaz&Cerastyle , ECE Banyo, Hüppe, Soler&Palau Banyo Fanları, Sanihydro Pompa Sistemleri, Deppot Yer süzgeçleri, İthal duvar kağıtları , Kare Banyo dolapları ve Cleanox Banyo aksesuarı markalardır. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok bölgeye satışlarımız bulunmakta olup firmamız ithalat ve ihracat da yapmaktadır.

Yurtiçinde bayiliklerimizin bulunduğu bölgeler ; Manavgat, Alanya, Kemer, Kaş, Burdur, Afyonkarahisar, Denizli, Ankara ve Şanlıurfa 'dır.

Müşterilerin beklentileri ve taleplerine uygun olarak ürün portföyümüzü her geçen gün yeni markalar katarak kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğini güçlendirip, her geçen gün pazardaki payını arttırarak, müşteri portföyünü genişletmektedir.

Temel ilkemiz müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sürekli kılmak , taleplere uygun doğru malzemeyi zamanında sunabilmek ve kaliteli hizmet verebilmektir.