Kurumsal

Özgün Islak Hacim Ekipmanları Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Turizm Ltd.Şti. ,
2004 yılında şahıs şirketi olarak kurulan Güntek Islak Hacim Ekipmanları , 2005 yılında yapılan iş ortaklığıyla , Özgün Islak Hacim Ekipmanları ismiyle limited şirket olarak Antalya da kurulmuştur. 03.10.2018 yılında bu ortaklık son bulmuş ve Özgün Islak Hacim Ekipmanları sadece Osman Güngör idaresinde 20 yılı aşkın iş tecrübesinin birikimi ile bir çok dünya markasının ana dağıtıcı bayiliğini yapmaktadır. Bu markalar Geberit, İdeal Standard, Roca , Schlüter, Aco ızgaralar ve yağ ayırıcılar , Pano Duş teknesi ve Duş kabinler , NSK Armatürler , Turkuaz & Cerastyle Vitrifiye , Hüppe Duş teknesi ve Duş kabinler, Soler & Palau Banyo Fanları, Sanihydro Pompa Sistemleri, Maxiflow ve Mesateknik Yer süzgeçleri, İthal duvar kağıtları , Kare Banyo dolapları ve Deppot ve Cleanox Banyo aksesuarları , İtalyan marka idral bas sistemleri markalardır. 
Aynı zamanda Geberit markasının hem yetkili servisi hem de yetkili HDPE boru sistemleri , Geberit Pluvia Sifonik Sistem yağmur suyu drenaj sistemi uygulayıcısıdır. 
Yurtiçi ve yurtdışında bir çok bölgeye satışlarımız bulunmakta olup firmamız ithalat ve ihracat da yapmaktadır.
Yurtiçinde bayilerimizin bulunduğu bölgeler ; Manavgat, Alanya, Kemer, Kaş, Isparta, Burdur, Afyonkarahisar, Denizli, Ankara ve Şanlıurfa 'dır.
Müşterilerin beklentileri ve taleplerine uygun olarak ürün portföyümüzü her geçen gün yeni markalar katarak kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğini güçlendirip, her geçen gün pazardaki payını arttırarak, müşteri portföyünü genişletmektedir.
Temel ilkemiz müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sürekli kılmak , taleplere uygun doğru malzemeyi zamanında sunabilmek ve kaliteli hizmet verebilmektir.
Firmamız %90 turizm e yönelik yapılar olan otellere hizmet vermekte olup, 30 odalı butik otelden, 1500 odalı 7 yıldızlı otele kadar hizmet verecek alt yapı, lojistik hizmet , bilgi , tecrübe ve personel kadrosuna sahip bir şirkettir. Otel tadilat ve yeni otel inşaatlarının yanı sıra orta ve üst segment lüks konut inşaatlarına , villa inşaatlarına da hizmet vermekteyiz.